Wpisy użytkownika Szanuj Zwierzęta z dnia 10 stycznia 2014

Liczba wpisów: 2

psiakiii
 
Szanuj Zwierzęta:
Amanda wyniosła z objętego pożarem budynku pięć dziesięciodniowych szczeniaków, jednego po drugim. Maluchy zaniosła do wozu strażackiego, który stał na ulicy.

Pożar wybuchł w jednym z budynków w mieście Temuco w Chile. Wewnątrz znajdowała się suczka Amanda wraz ze swoimi pięcioma dziesięciodniowymi szczeniaczkami. Piesek wyniósł swoje młode na zewnątrz, jednego po drugim. Za każdym razem ryzykując życie, suczka wchodziła w płomienie po kolejnego szczeniaka. Maluchy zanosiła do wozu straży pożarnej, który stał na ulicy przed budynkiem.
Amanda wyniosła z pożaru wszystkie swoje dzieci. Niestety jeden ze szczeniaczków - Amparo - miał tak poważne oparzenia, że nawet szybka interwencja weterynarza nie uratowała mu życia. Pozostałe pieski są pod opieką specjalisty, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

To takie piękne...<333 A niektórzy ludzie mówią że psy są Głupiee
106d0d5a16362a2c2923617138d32d8b.jpg


ZAOBSERWUJESZ= POMOŻESZ
Pokaż wszystkie (3) ›
 

psiakiii
 
Szanuj Zwierzęta: Co zrobić jeżeli nasz pies?
Większość z was nie wyprowadza psów z tego właśnie powdu, ponieważ jak spuścimy psa z łańcucha to biegają wszędzie. Właśnie ja mam kilka sposobów na taką właśnie nadpobudliwość psaa.
1. Wychodź z psem na spacer na regulowanej smyczy. Na początku chodź na krótkim łańcuchu (min.przez 2 dni). Później chodź na coraz dłuższej i dłuższej smyczy. Wtedy pies wie że wy mu ufacie i pszczacie go na coraz bardziej większą odległość.
2. Rozmawiajcie z psem! Pies to najepszy przyjaciel człowieka. Mówcie że mu ufacie i że go spuczacie na kilka minut. Pies nawet jeśli będzie zajmował się czym innym będzie nas słuchać
3. Bądcie dla psa mili nawet jesli wa snie słucha. Psa nie można nauczyć posłuszeństwa w 1 tydzień. Potrzeba czasu.
4.Jeżeli postanowicie sobie że np. o godzinie 17 będziecie chodzić z psami na spacer, a w tym dniu koleżanka was zaprosiła do siebie nie opuszczaj psa. Albo zmień sobie na ten jeden dzień godzine wyprowadzania albo nie idź! Jeżeli w jeden dzień dmówisz sobie tak ważnych i potzrebnych rzeczy cała twoja praca pójdzie na marne.
5.UFAJ PSU...I BĄDŹ CIERPLIWY! Życzę powodzeniaaa
  • awatar Pawel: Kocham zwierzeta. Raz byłem świadkiem jak jacys chlopacy rzucali w psa kamieniami. Zwrocilem im uwage ale jeden z nich brutalnie mnie popchnal przewrocilem sie i zlamalem reke w nadgarstku :-)
  • awatar Wierny Fan!: Dzięki za rady, były mi potrzebne!
  • awatar ari_szonek: Super porady, gdyby były mi potrzebne to bym skorzystała, ale mojemu pieskowi niczemu nie brakuje :)
Pokaż wszystkie (4) ›