Wpisy użytkownika Szanuj Zwierzęta z dnia 7 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 2

psiakiii
 
Szanuj Zwierzęta: Przepraszamy za tak długą niepbecność, ale wystapiły pewne ''nieporozumienia'' z otoczniem :D Znowu zaczynamy prowadzić bloga... Jest nam bardzo miło, że podczas naszej nieobecności nikt nie zapomniał dołanczać się do obserwujących... Jednak dalej do tego zachęcamy :)...


3253417.jpg
 

psiakiii
 
Szanuj Zwierzęta: Witam. Mam dzisiaj taką rade dlA właścicieli dwóch (i więcej) psów...
NIGDY nie pozwól, aby któryś z twoich psów czuł się gorszy.
Nawet jeśli ten drugi pies zasłużył sobie czymś na takie traktowanie...to okaż mu serce.
Wyobraź sobie sytuacje, że pokłócisz się z najlepszą przyjaciółką/przyjacielem. I ni dozywasz isę do niego/niej przez kilka dni, a potem ci jej/jego brakuje. Tak samo jest z psami tylko u nich to nie jest pare dni tylko max. 1 dzień...

Wiem, że w niczym wam tym wpisem nie pomogłam, ale może niektórym otowrzyłam oczy... :)


ZAOBSERWUJESZ = POMOŻESZ
  • awatar TrziPsy: Jak jedna z moich suk robi źle, to dostaje ochrzan. To znaczy, że ta druga też ma dostać, żeby ta pierwsza nie czuła się gorsza? -.- bez sensu. Albo jak robię trening z jedną, to niby ta druga jest taka bardzo odepchnięta i cierpiąca? Nic nie wiesz o psychologii zwierząt.
  • awatar Szanuj Zwierzęta: @Dwa Psie Szczęścia: Ok :) Dzięki za szczerość o to właśnie chodzi. A tak po za tym to psów NAWET JAK ZROBIĄ COŚ ZŁEGO się nie bije! Nic nie usprawiedliwia przemocy! Pozdrawiam :)
  • awatar TrziPsy: Gdzie napisałam, że biję swoje psy? Uważaj z tymi pomówieniami dziecko! Podniesienie głosu, to nie bicie.
Pokaż wszystkie (3) ›