• Wpisów: 34
 • Średnio co: 51 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:46
 • Licznik odwiedzin: 4 524 / 1796 dni
 
psiakiii
 
Szanuj Zwierzęta: No witamy. Dzisiaj troche o psach tak jak zawsze :D Kilka porad jak wytresować psa. Niektóre z naszych czworonogów ne sa takie jak pies waszej koleżanki czy kolegi. To nie jego wina. Pies od urodzenia musi mieć dyscpypline. Nawet kundel! Oto właśne chodzi. Jeżeli ktos z was spodziewa się psa/psów niech zadba o to żeby pies nie był ropieszczany.
1. Nie pozwalajcie żeby pies zbyt ługo chodził po okolicy, ale jeżeli siedzi zbyt długo na łańcuchu też nie może tak być.
2. Spróbuj go wynagradzać za coś co jest bardzo wymagające.
3. Jeżeli wasz pies nie ''POJMUJE'' tego co wy do niego mówicie pokazujcie mu to np. turlaj się! NIE ROZUMIE? Legnij na podłodze/ trawie/ dywanie i pokaż mu o co chodzi
4. Nigdy nie krzycz na psa jeżeli was nie słucha lub robi coś źle , ponieważ pies nie będzie miał ochoty i będzie strasznie uparty, a zwłaszcza jak pie snie ma dyscypliny może nawet przed wami uciekać.
5. Daj psu czas. Napewno pies nie nauczy się tego w dzień, dwa. Wy też musieliście kilka dni ćwiczyć żeby nauczyć sie chodzić.


ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA STARSZYCH I NOWSZYCH WPSIÓW. PAMIĘTAJMY RÓWNIEŻ, ŻE ABY POMÓC CHOĆ W MAŁYM STOPNIU MOŻEMY ZAOBSERWOWAĆ NASZ PROFIL.

1366577458_u5mhd8_600.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  No nie... Nie wierzę, że czytam takie bzdety : D
  1.Żaden odpowiedzialny opiekun nie pozwoli by jego pies chodził samopas, a trzymanie psa na łańcuchu jest obecnie w Polsce całkowicie zakazane! Puszczanie luzem zresztą też. Ludzie, którzy tego nie rozumieją nie powinni mieć zwierząt.
  2. Nagradzasz, za KAŻDE pożądane zachowanie, nim go nie utrwalisz!
  3. Pies na pewno nie będzie naśladował Twojego turlania się. Kształtowanie komend wygląda zupełnie inaczej.
  4. Jak mój pies wpieprza kołdrę to logiczne, że się na niego wydrę. Ale moje psy rozumieją za co są nagradzane, a za co karane i poza tym ogarniają przywołanie, więc na pewno nie uciekną.
  5.Są komendy, których można nauczyć psa w dziesięć minut. np. siad, leżeć, obrót, łapa itp.